محل تبلیغات شما

رمان عشق خون آشام

سه جلدی

جلد اول عشق خون آشام

جلد دوم برده ی خون آشام

جلد سوم انتقام خون آشام

نویسنده : مهین مقدسی فر

#خون آشامی #عاشقانه #فانتزی #اروتیک #ترسناک #رمز و راز

خلاصه رمان:

#مدیس

توی اون شهر هیچکس واقعی بنظر نمیاد همه باعث ترسم میشن همه عجیب و غریبن همشون راز هایی دارن که هم دلم میخواد کشفشون کنم هم از فهمیدن راز هاشون میترسم فقط یه نفر هست که با همه ی راز هایی که داره بازم نمیتونم دوستش نداشته باشم اون زیباست .فوق العاده زیباست و من نمیتونم از کششی که بهش دارم جلوگیری کنم ولی چیزی که توی وجودشه منو میترسونه چون اون یه خون آشامه

#ویلیام

با اولین باری که دیدمش فهمیدم خودشه بوی اون ، مزه ی اون ، صداش ، همه چیش فرق میکرد میدونستم یه چیزی اشتباهه ، من یه هیولام و داشتن اون دختر یه اشتباهه ولی من با همه ی وجودم اون اشتباه و میخوام

#رافائل

تنها یک چیز در مورد من وجود داره نفرت انگیز سرد و قاتل

قسمتی از رمان

ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﻮﺩ ﻟﺐ ﻫﺎﯼ ﺍﻓﺴﻮﻥ ﮔﺮﺵ ﺩﻫﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﺑﺴﺖ ﻣﺮﺍ ﺑﺴﻤﺖ ﺧﻮﺩ ﮐﺸﯿﺪ ﻭ ﺭﻭﯼ ﭘﺎﻫﺎﯾﺶ ﻧﺸﺎﻧﺪ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ ﺩﻭ ﻃﺮﻓﺶ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺖ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺑﯿﮑﺎﺭ ﻧﻤﺎﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺯﯾﺮ ﺗﯿﺸﺮﺗﻢ ﺑﻪ ﺩﺍﺧﻞ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺭﺍﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺑﺎﻻ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﻋﻘﺐ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﭘﺸﺘﻢ ﺑﻪ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﮐﺮﺩ "ﺗﻮ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﯽ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻨﻮ ﺗﻮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺑﮑﻨﯽ"

ﺧﻨﺪﻩ ﯼ ﺭﯾﺰﯼ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺑﯽ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﺮﻭﯼ ﺍﺵ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩ ﺟﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻫﯽ ﺍﺯ ﺩﻫﺎﻧﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﻣﺪ "ﭼﺮﺍ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ" ﺍﯾﻦ ﺻﺪﺍ ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻦ .ﺣﺘﯽ ﺻﺪﺍﯾﺶ ﻫﻢ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﻟﺒﻪ ﯼ ﭘﺮﺗﮕﺎﻩ ﻣﯿﺒﺮﺩ ﺍﯾﻦ ﺻﺪﺍﯼ ﺭﺍ ﻣﯿﭙﺮﺳﺘﯿﺪﻡ َ ﺳﮑﺴﯿﻪ ﺁﺭﺍﻣش ﺳﻌﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﺭﻭﯼ ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﮐﻨﻢ   ﺻﺪﺍ ، ﻟﺐ ﻫﺎﻭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﻐﺰﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻧﻔﺴﻢ ﺑﺎ ﺁﻩ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﻫﺎﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﻣﺪ "ﻧﻪ. ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﯿﻢ ، ﺧﻮﺩﺗﻢ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺍﮔﻪ  ﻗﺮﺍﺭ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭﻭ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯿﻢ ﻣﺠﺒﻮﺭﯾﻢ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻋﺘﻮ ﻫﻤﯿﻨﺠﺎ ﺑﮕﺬﺭﻭﻧﯿﻢ ﻭ ﻣﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺳﺎﯾﻮﺭﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﯿﻢ "

ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺳﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺑﯽ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﻭ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﺗﮑﺎﻥ ﺩﺍﺩ "ﺍﻻﻥ ﻓﻘﻂ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺑﺎﺷﻢ ﺗﻮ ﺍﯾﻨﻮ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯼ؟ " ﺍﺯ ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯼ ﮐﺜﯿﻔﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮐﻨﺘﺮﻟﻢ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺪﺍﺩﻡ ﺍﻧﮕﺸﺘﻢ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﻭﯾﺶ ﻓﺮﻭ ﺑﺮﺩﻡ ﻭ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﻧﻔﺲ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ

برای دانلود مجموعه ی سه جلدی عشق خون آشام کلیک کنید

رمان عشق خون آشام ( عالیه ... بهترین رمانی که خوندم )

رمان شیطان کیست ( عالیه )

رمان آتش افزار گمشده

ﻭ ,خون ,اون ,ﺭﺍ ,ﺑﻪ ,، ,عشق خون ,اون ، ,خون آشام ,با همه ,ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﻣﺪ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فولاد مارکت