محل تبلیغات شما

رمان شیطان کیست؟

تک جلدی

نویسنده : آمنه محمدی هریس

#عاشقانه

#صحنه_دار

#رمز و راز

#جنایی

ویرجینیا دختری که به تازگی پدر و مادرش را در یک آتش سوزی از دست داده مجبور میشود برای اولین بار با خانواده ی مادریش مواجه شود و به یک باره از دنیای ساده و زیبای خود وارد دنیای کثیف و پر از ریای ثروتمندها شود حق انتخابی نداشت شاید هم داشت میتوانست از آنها فاصله بگیرد و در دنیای زیبای خودش بماند میتوانست همانگونه که این چندماه را سر کرده ادامه دهد و کم کم روی پاهای خودش بایستد اما افسوس افسوس که بعد از ورود به زندگی جدید دیگر سادگی را نمیخواست گویی چشم هایش کور شده بود و هرگز چیزی نمیدید نمیفهمید که اطرافش دقیقا چه میگذرد نمیدانست که در دنیای ثروتمندها دروغ مترادف صداقت است و شرم و حیا رنگ میبازد نمیداست آنها عشق را نمیشناسند و با خیانت خو گرفته اند  نمیداست زیبایی باطنش تیریست که تمام سرنوشتش را هدف گرفته

و کاش ای کاش میفهمید که مزرعه ی کوچک سوخته ای که تنها دارایی و ارث پدری اوست بیشتر از تمام آن آدمها با آن غرور و دو رویی و آن حجم از وقاحت با آن ثروت عظیم که تا نسل ها پشتوانه ی آنهاست می ارزد

کاش میفهمید که مادرش بخاطر همین چیزها بود که فرار کرد مادرش کسی بود که توانایی سازگاری با آن آدمها را نداشت نمیتوانست جایی زندگی کند که انسانها یکدیگر را به چشم اسباب بازی جدید یا پلی برای قدرتمند تر شدن میبینند

آن پیرمرد مهربان چه گفته بود؟ گفته بود ویرجینیا هروقت از زندگی پولدارها خسته شدی و دلت یک همراز و همصحبت خواست به دیدنم بیا آنروز ویرجینیا با خود فکر کرده بود : من سالها طعم فقیر بودن را چشیده ام ؛ هرگز دلم تنگ کوچه پس کوچه های پایین شهر نخواهد شد

غافل از آنکه ، حتی های آن پایین مایین ها هم با های ثروتمندها فرق دارند دیگر چه برسد به

امیدوارم از این رمان خوشتون بیاد من که خیلی دوسش دارم نوشته ی بالا هم تعریف خودم از رمانه به نظرم خیلی کم گفتم چون اگه بخوام بیشتر بازش کنم وارد رمان میشیم و جذابیت رمان از دست میره

با تشکر از نویسنده ی خوب و ماهرمون خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم که داره پیشرفت میکنه جامعه ی رمان نویسی مون باعث افتخاره که همچین نویسنده هایی تو کشورمون پیدا میشه

برای دانلود رمان شیطان کیست کلیک کنید

رمان عشق خون آشام ( عالیه ... بهترین رمانی که خوندم )

رمان شیطان کیست ( عالیه )

رمان آتش افزار گمشده

رمان ,ی ,دنیای ,خیلی ,کم ,یک ,با آن ,رمان شیطان ,میفهمید که ,در دنیای ,آن آدمها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها